Září 2013

Deníčkový zápisek, 24.9.2013

24. září 2013 v 8:00 | hogreta |  Z deníčku
V poslední době mi nezbývá moc času na psaní článků, respektive na jejich vymýšlení. Takže deníčkový zápisek je to nejrychlejší, co můžu udělat. A co je u mě nového?

Vietnam 2013 - minifilm

15. září 2013 v 21:00 | hogreta |  Vietnam
Konečně jsem dostříhala všechny videa a seřadila všechny fotky. Vznikl z toho malý filmík z mojí letošní cesty do Vietnamu. Fotek jsem měla přes přes 2100, takže když jsem se je snažila někomu ukázat, tak i s výkladem to bylo na čtyři hodiny. Proto jsem se rozhodla to nějak zpracovat a všechno jsem to shrnula do dvaceti minut filmu. Někde se fotky a záběry docela rychle střídají, ale to je záměr - minifilm má spíš vyvolat jakýsi "pocit", nejde o důkladné prohlížení každé jednotlivé fotografie. Ale i tak tam nechybí základní popisky měst a některých památek. Snažila jsem se to udělat tak, aby to nenudilo ani ty, kteří se o Vietnam nějak zvlášť nezajímají - střídám videa s fotkami, střídám hudbu. Tak snad se bude líbit :).
(zvlášť na ten konec jsem fakt hrdá:-D)

Deníčkový zápisek, 11.9.2013

11. září 2013 v 18:00 | hogreta |  Z deníčku
Už dlouho tady nebyl žádný deníčkový zápisek, tak bych zase mohla napsat něco o tom, jak se mám.
Jak se těšíte na přicházející zimu? Já bych ještě alespoň chviličku léta přivítala.


Článkoodpověď 3

5. září 2013 v 8:00 | hogreta |  A ten zbytek...
Zpracovala jsem si pro vás další díl článkoodpovědi. Pokud se chcete ještě na něco zeptat, můžete ve článku Jen se ptejte. Opět bych ale byla ráda, kdyby se otázky příliš neopakovaly, protože odpovědi, které už jste četli, nebudou bavit ani mě, ani vás - proto se podívejte na videoodpověď a přečtěte si článkoodpověď 1 a článkoodpověď 2. Jen jsem teda zjistila, že některé věci nejsou už moc aktuální (jakože "Byla jsi někdy ve Vietnamu?" má nyní jinou odpověď, než před dvěma roky a tak). A taky budete muset trošku počítat - podívejte se, kdy byla daná videoodpověď/článkoodpověď vydána a roky si trošku přepočítávejte. Je jasné, že i já stárnu (och, bože), takže takové ty otázky o věku a o délce vztahu, znáte to... No prostě počítejte:-D. A teď už k otázkám:).
Mimochodem, jeli jste někdy na pštrosovi? Já jo a bylo to fakt divné... :-D


Střípky z Vietnamu, 4.díl: Láska

3. září 2013 v 8:00 | hogreta |  Vietnam
Dnes se budu věnovat tématu, které zajímá mnoho z vás: jestli spolu mohou mladí Vietnamci chodit, kdy se vdávají a žení a co pro ně vztah a manželství vlastně znamená. Bohužel jsem nedokázala vyhledat žádné informace z oficiálních zdrojů, podělím se tedy spíš o to, co jsem viděla a zažila já.

PROSÍM, do komentářů piště pouze to, co souvisí s daným článkem!
Odpovědi ke komentářím na vašem blogu pište na váš blog přímo k tomu komentáři nebo mi poštele email.
-
Neupozorňujte na sebe reklamami! Na blogy autorů smysluplných komentářů se vždy dívám.
Blogy nespřáteluji, do oblíbených dávám ty, které se mě něčím zaujaly, které se mi líbí a na které opravdu ráda chodím.
-
Budu ráda, když budete komentovat, jen tak se dozvím, co se vám líbí a co ne.
Klidně pište i ke starším článkům, já si to všechno ráda pročtu.©2011-2015