Jazyky ONLINE

11. května 2013 v 16:40 | hogreta |  Reklamy
"Kolik jazyků umíš, tolikrát jsi člověkem. " Umět alespoň jeden cizí jazyk je v dnešní době už téměř povinností. Jenomže ne všichni mají čas (a náladu) navštěvovat nějaké kurzy ještě po práci nebo po škole. A tak přesto, že prošli několika lety výuky ve škole, zůstávají věčnými začátečníky.

I já patřím k těm, kteří vždycky první projdou internet a zjišťují, jestli to, co chci udělat, nejde udělat z pohodlí domova "online" - například koupit nějaké kurzy angličtiny. A proč se online neučit i jiným cizím jazykům?

Na stránkách www.onlinejazyky.cz máte obrovský výběr různých produktů pro výuku několika cizých jazyků - angličtina, francouzština, němčina a španělština. Je zde také angličtina pro děti, výuka angličtiny pro začátečníky, mírně pokročilé či pokročilé. Najdete zde i kurzy profesní angličtiny (elektronika, it, strojírenství, stavebnictví, medicína a farmacie, chemické odvětví, právní angličtina, obchodní angličtina, ...).

Líbí se mi, že si mohu nechat zasílat slovíčka rovnou na email a že se při výuce zaměřuje na mezinárodní zkoušky Cambridge. Pokud si chcete kurzy vyzkoušet před tím, než do nich budete investovat, i to jde, stačí zadat svůj email a hned se můžete začít učit zábavnou formou. Zkusila jsem si to - a byla jsem z toho nadšená! I když tato lekce byla určena pro začátečníky a tak mi nedělala žádný problém, tak si umím představit, že vyšší lekce by mě hodně bavily. Pokud si chcete zjistit, na jaké úrovni vaše angličtina je, pak si můžete nezávazně a zadarmo udělat vstupní test. Zjistíte tak svou úroveň a zároveň vám to vypíše kurzy, které by byly určené přímo pro vás.

Já bych zvlášť ocenila kurzy technické angličtiny - asi to navrhnu našim, jako dárek k narozeninám. To je totiž ještě jedna věc, kterou lze na těchto stránkách udělat. Můžete jednotlivé kurzy koupit jako dárek někomu jinému.

Zajděte tam a vyzkoušejte to. Třeba vás angličtina online chytne a dostanete chuť se učit a zdokonalovat. Protože jak už jsem v úvodu řekla - v dnešní době to bez jazyků prostě nejde.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Rose Rose | Web | 15. května 2013 v 16:51 | Reagovat

Praktický! Možná vyzouším ;)

2 Katka Katka | Web | 31. května 2013 v 17:35 | Reagovat

:) Já se ve škole jako předmět učím angličtinu a francouzštinu, ale mimo ni ještě dva další jazyky. Bohužel (nebo i bohudík) mě zaujaly takové, které u nás nejsou zrovna moc rozšířené, tudíž dostupnost materiálů řeším "dnes a denně". Naštěstí je spousta věcí dohledatelných na internetu (a i zdarma), třeba gramatika (standardně na Wikipedii, aspoň základy, často pomůže i Google), výslovnost (naprosto skvělá stránka: http://cs.forvo.com/), konverzační témata (http://www.goethe-verlag.com/book2/index.htm - stačí si vybrat mateřský jazyk a pak ten, který se chceme učit)... mimo jiné dost pomáhají i lidé na YouTube, kteří se svůj rodný jazyk snaží šířit do světa :) Otázkou pak je někdy důvěryhodnost získaných informací... proto moje motto zní "Nikdy se neučit slovíčka z překladače Google" :) :D
Hezký den ;)

3 zuzana zuzana | 11. října 2016 v 14:08 | Reagovat

Jo, online kurzy jsou fajn a člověk se nemusí přizpůsobovat daným hodinám v jazykových školách. Sama mám výbornou zkušenost s online kurzem, ve kterém se člověk učí díky metodě imitum http://anglictina-bez-biflovani.cz/princip-anglictiny-bez-biflovani. Člověk se angličtinu učí stejně jako malé dítě, které se učí mluvit - poslouchá a napodobuje. Na začátku jsem s tím popravdě trošku bojovala, než jsem si zvykla - měla jsem zažitou klasickou výuku ze školy. Ale teď mi to naprosto vyhovuje, učím se kdy mám zrovna čas - někdy 15 minut denně, někdy dvě hodiny :) Ale snažím se k tomu sednout ideálně každý den

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
PROSÍM, do komentářů piště pouze to, co souvisí s daným článkem!
Odpovědi ke komentářím na vašem blogu pište na váš blog přímo k tomu komentáři nebo mi poštele email.
-
Neupozorňujte na sebe reklamami! Na blogy autorů smysluplných komentářů se vždy dívám.
Blogy nespřáteluji, do oblíbených dávám ty, které se mě něčím zaujaly, které se mi líbí a na které opravdu ráda chodím.
-
Budu ráda, když budete komentovat, jen tak se dozvím, co se vám líbí a co ne.
Klidně pište i ke starším článkům, já si to všechno ráda pročtu.©2011-2015