Deníčkový zápisek, 28.5.2013

28. května 2013 v 16:10 | hogreta |  Z deníčku
Ahoj, po delší době se ozývám. Co u mě nového?

1. Mám před sebou ještě dvě zkoušky. Včera jsem přišla po zkoušce z nejtěžšího předmětu (ohodnocen 8 kredity) v ročníku - z telekomunikačních sítí - domů s tím, že to mám. To je fakt úspěch, v databázi je 1500 otázek, vyhodnocuje to počítač, dobře můžou být klidně všechny odpovědi, ale taky jen jedna. Skripta k tomuto předmětu nejsou, jsou jen přednášky. Přesněji jedna čtyř a půl hodinová přednáška týdně. Každá přednáška se věnovala úplně něčemu jinému. Obrovské množství informací. A já to dala napoprvé a navíc na dvojku. Zatím nevím o nikom, kdo by to dal na dvojku (což samozřejmě neznamená, že nikdo takový není, ale rozhodně jich nebude moc). Možná, že kdyby mi doma někdo nezkazil radost tím, že po tom, co jsem mu řekla počet bodů, mi řekl "tak to jednička asi nebude, co?", bylo by to fajn. Ach jo. Já si někdy docela říkám, proč já něco vůbec říkám (hezká věta, což?). A to už ne vždycky říkám všechno, protože ono to potom dopadá takhle. A přitom to šlo i bez toho, a ani bych se zase necítila jako naprostý idiot.

2. Mám vízum. Tedy ještě nemám, to mi bude vyřízeno až na letišti ve Vietnamu, ale mám papír, že to vízum dostanu. A zaplacené letenky. Z toho vyplývá, že už to tak vypadá, že opravdu letím. Sice ještě musím zařídit milion věcí, ale to hlavní mám, takže tak. Červenec už je za dveřmi!

3. Mám téma bakalářské práce. Tedy taky ještě nemám, protože to není podepsané a schválené, ale už je aspoň vymyšlené. Navíc to není až tak bakalářská práce, protože to nebude mít rozsah bakalářské práce. Je to placená praxe, ze které pak bude nějaký patnáctistránkový výstup o tom, co jsem dělala, co jsem vymyslela a co jsem si tím dokázala (:-D). Téma mé práce bude znít "Tvorba systému řízené dokumentace a oběh dokumentů akreditovaného systému pro zkušební a farmaceutické laboratoře (fungující dle ISO 17025 a 15189)." Jen se mě, prosím vás, vůbec na nic neptejte.

4. Mám v sobotu celostátní kolo soutěže v orientálních tancích. V krajském kole naše studio obsadilo první a druhé místo kategorii žen (tedy obě postupová místa) a druhé místo v kategorii holčiček do osmi let (také postupové). Takže v sobotu vypravujeme mikrobus. Doufáme ve dvě první místa a v jedno druhé místo. Není nad to mít reálné a skromné cíle:-D.

5. Mám nervy v kýblu. To už snad ani komentář nepotřebuje:-D.


Mějte se krásně, hned jak budu mít zase trošku víc času, ozvu se:).
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Dragell Dragell | Web | 28. května 2013 v 17:31 | Reagovat

S tím Vietnamem ti závidím, taky bych si tak někam ráda vyjela :) Pak se musíš pořádně pochlubit, jaké to bylo :P

Jinak s orientem držím palce a na zkoušky máš lepší štěstí než já :D Mně dnes při matice začala téct krev z nosu (a ne trochu), já se začala motat a bála sem se, že odpadnu, a tak jsem ukončila zkoušku a spolužák mi pomohl se odpotácet na koleje :D

2 Theodora Theodora | Web | 3. června 2013 v 19:43 | Reagovat

Já na matiku jsem anti talent odjakživa :D na základce jsme měli idiota, který to pořádně neuměl vysvětlit a proto menší problémky na střední. S těmi klamerky to byla chvilková "dementriózní" záležitost která mě napadla u věšení prádla :D

No zatraceně s tím vízem ti to teda závidím!!!! kašlat na maličkosti hlavně že ta důležitá věc vyšla :D!! alé a že by si pak hodila video jak vrtíš, vším:D? v tom vás obdivuji jak se tak dokážete natřásat :D já bych vypadala jak šašek a za ty zkoušky obdiv, no a vidíš mě kupříkladu cizí jazyky jdou :D

3 Rose Rose | Web | 4. června 2013 v 19:38 | Reagovat

Gratuluju ke zložené zkoušce, zajištěnému vízu do Vietnamu i vymšlenému tématu a přeju hdoně štěstí v soutěží i při dalších dvou zkouškách! :)

4 Cherrybumbum Cherrybumbum | Web | 10. června 2013 v 17:35 | Reagovat

Ne, že bych chtěla letět zrovna do Vietnamu, ale taky bych někam nejradši vypadla. Takže ti to celkem i závidím. A ty zkoušky určitě zvládneš ;-)

5 Slečna D. Slečna D. | Web | 10. června 2013 v 20:30 | Reagovat

Gratuluji k úspěšně vykonané těžké zkoušce. :) A doufám, že z Vietnamu nám ukážeš nějaké fotky a popíšeš vše do detailů. Také držím palce při dalších dvou zkouškách, jsem si ale jistá, že je zvládneš. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
PROSÍM, do komentářů piště pouze to, co souvisí s daným článkem!
Odpovědi ke komentářím na vašem blogu pište na váš blog přímo k tomu komentáři nebo mi poštele email.
-
Neupozorňujte na sebe reklamami! Na blogy autorů smysluplných komentářů se vždy dívám.
Blogy nespřáteluji, do oblíbených dávám ty, které se mě něčím zaujaly, které se mi líbí a na které opravdu ráda chodím.
-
Budu ráda, když budete komentovat, jen tak se dozvím, co se vám líbí a co ne.
Klidně pište i ke starším článkům, já si to všechno ráda pročtu.©2011-2015