Duben 2013

Článkoodpověď 2

24. dubna 2013 v 8:00 | hogreta |  A ten zbytek...
Už se mi zase nashromáždily otázky, tak jsem si řekla, že bych je konečně mohla zpracovat. Ale před tím, než se do toho pustím, tak bych vám chtěla připomenout, že už jsem natočila jednu videoodpověď: http://hogreta.blog.cz/1202/videoodpoved a napsala jednu článkoodpověď: http://hogreta.blog.cz/1206/clankoodpoved. Pokud jste se mě tedy zeptali na něco, na co jsem už odpověděla dřív, tak jsem samozřejmě odpověď neopakovala.

Budu ráda, když mi budete psát otázky dál, nejlépe ke článku http://hogreta.blog.cz/1201/jen-se-ptejte, protože když to budu mít pohromadě, bude se mi na to pak lépe zpracovávat. Nebo piště přímo k tomuto článku, ale moc prosím, nestrkejte mi otázky ke článkům, se kterými nesouvisí. Neodpovídám totiž příliš často, takže než se ke zpracování otázek dostanu, tak už dávno zapomenu, kde mi kdo jaké otázky položil - a je možné, že je prostě nenajdu a nezodpovím. A opět bych vás chtěla poprosit, abyste se před tím, než položíte nějakou otázku, podívali na videoodpověď a článkoodpovědi, abyste se nezeptali na něco, na co už bylo odpovězeno. Ušetříte si tím čas - a mi taky:). A teď už tedy přejdu k otázkám a odpovědím:).


Ples Tanečního studia Fatima + deníčkovský zápisek

20. dubna 2013 v 22:00 | hogreta |  Z deníčku
Určitě vám už vrtá hlavou, jestli jsem třeba neskončila s blogem, když už jsem tak dluoho nenapsala. Kdepak, s blogem nekončím, jen - jako obvykle - nebyl čas psát. Do školy mám hromadu projektů a písemek, pořád se něco učím a když už se neučím, tak jsem ráda, že si můžu třeba číst nebo cvičit - a že nemusím chvíli čumět do počítače. Takže tak.

Před měsícem jsem vystupovala na plesu, schválně, jestli mě poznáte:). Nečekejte dokonalost, tancuju jen něco přes rok - a některé holky, se kterými tancuju, ještě kratší dobu. Ale tak pro zlepšení nálady... myslím, že dobré:).

BŘIŠNÍ TANCE OSTRAVA - FATIMA A BOLLYWOOD SONG "CHIKNI CHAMELI"

Zpět z lázní

1. dubna 2013 v 17:00 | hogreta |  Z deníčku
Tak, a jsem zase doma. A kde že jsem byla? Ono je to vlastně úplně jedno, hlavně, že jsem nebyla doma. Svátky tohoto typu totiž nějak neuznávám, takže každoročně s mamkou mizíme kamkoli. Tentokrát, stejně jako minulý rok, do lázní.
PROSÍM, do komentářů piště pouze to, co souvisí s daným článkem!
Odpovědi ke komentářím na vašem blogu pište na váš blog přímo k tomu komentáři nebo mi poštele email.
-
Neupozorňujte na sebe reklamami! Na blogy autorů smysluplných komentářů se vždy dívám.
Blogy nespřáteluji, do oblíbených dávám ty, které se mě něčím zaujaly, které se mi líbí a na které opravdu ráda chodím.
-
Budu ráda, když budete komentovat, jen tak se dozvím, co se vám líbí a co ne.
Klidně pište i ke starším článkům, já si to všechno ráda pročtu.©2011-2015